Series
Ratings
45
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0- プライドRated ★ 4.5
- 魔王Rated ★ 5.0
Older SisterRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5