Titles you rated
300Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5