Movies
Ratings
21
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0