Series
Ratings
149
Black KnightRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Best TimeRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
My SunshineRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5