Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5