Titles you rated
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0