Titles you rated
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 1.5
MulanRated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5- D-WarRated ★ 0.5
WaterworldRated ★ 3.0
HandphoneRated ★ 0.5
A Knight's TaleRated ★ 2.5
Interview with the VampireRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 1.5
Public EnemyRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.5
The Taste of MoneyRated ★ 1.0
White NightRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.5
RansomRated ★ 2.5