Series
Ratings
98
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Touch Your HeartRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
The Oath of LoveRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Eternal LoveRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5