Series
Ratings
84
GoblinRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
The Flower in PrisonRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
The Goddess of FireRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 3.0