Titles you rated
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0