Movies
Ratings
41
House of HummingbirdRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
HEART ATTACKRated ★ 2.5- DearRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
Beauty WaterRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 0.5
MinionsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Jungle That Invites StormRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0