Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Light on MeRated ★ 3.5
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.5
Beautiful VampireRated ★ 3.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.5
TONIKAWA: Over the Moon For YouRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0