Titles you rated
Hi.5Rated ★ 2.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5