Titles you rated
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5