Titles you rated
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5