Titles you rated
Crime Scene 3Rated ★ 0.5
Crime SceneRated ★ 0.5
Some Day or One DayRated ★ 0.5
The Good DoctorRated ★ 0.5
Killing EveRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 0.5
Crime SceneRated ★ 1.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
The World of the MarriedRated ★ 0.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 0.5
Hot Stove LeagueRated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 1.0
Cells at Work!Rated ★ 2.0
Beating AgainRated ★ 0.5
Love in the MoonlightRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.0