Series
Ratings
178- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5