Titles you rated
Violet EvergardenRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.0- MonsterRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 5.0
Money GameRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Black DogRated ★ 4.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0