Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- 하트페어링Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- 원경: 단오의 인연Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
To My HarryRated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Agents of MysteryRated ★ 3.5