Movies
Ratings
52
The NotebookRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0