Titles you rated
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0