Titles you rated
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
My Love, Enlighten MeRated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 5.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0