Titles you rated
BeckhamRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5
VikingsRated ★ 4.0
VikingsRated ★ 3.5- VikingsRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ClaymoreRated ★ 3.5
Lucifer Season 6Rated ★ 3.5
Lucifer Season 5Rated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 2.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.0