Titles you rated
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 5.0