Titles you rated
I Am Not a RobotRated ★ 5.0
Madö King GranzörtRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Slayers Evolution-RRated ★ 4.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 4.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0- HERORated ★ 4.5
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.5
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 3.5
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 3.5
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 3.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5