Titles you rated
The MatrixRated ★ 4.5
Four Nights of a DreamerRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
VolverRated ★ 4.0