Series
Ratings
30
Secret Love AffairRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.5- Super RookieRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
Romantic PrincessRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0- Legend of Mi YueRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0- DamoRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0