Series
Ratings
25
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0