Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0- OstinatoRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
By the StreamRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5
MemoriaRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0