Movies
Ratings
253
Crazy RomanceRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.5
BirthdayRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5