Titles you rated
SpyRated ★ 4.0
The Blues BrothersRated ★ 4.0
Major League IIRated ★ 2.5
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 2.5
The Chinese FeastRated ★ 3.5
Pineapple ExpressRated ★ 3.0
Royal TrampRated ★ 3.0
King of BeggarsRated ★ 3.0
Samurai FictionRated ★ 3.5
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 3.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.0
King of ComedyRated ★ 4.0- Baby's Day OutRated ★ 3.0
Tropic ThunderRated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 2.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 3.5