Movies
Ratings
402
Green BookRated ★ 5.0
The Truth BeneathRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0