Series
Ratings
28
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5