Movies
Ratings
531
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Snow WhiteRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Treasure PlanetRated ★ 2.5
High School MusicalRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
FriendRated ★ 2.5