Series
Ratings
147
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Battle for HappinessRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0