Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.5
PhantomRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0