Movies
Ratings
80
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Caf é SocietyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 3.0
Betty BlueRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Ocean WavesRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 1.5
MatildaRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.5