Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 1.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Memento MoriRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 3.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.5
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 1.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 2.5
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0