Titles you rated
The HeirsRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5