Titles you rated
Big FishRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.5
CatsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0