Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5- Animal Detectives Kirumin ZooRated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Twenty Years OldRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0