Titles you rated
Now You See MeRated ★ 2.5
Tune in for LoveRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
JoséeRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0