Series
Ratings
25
KiddingRated ★ 4.5
Omniscient Interfering ViewRated ★ 2.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0