Series
Ratings
144 My Golden LifeRated ★ 5.0 My Golden LifeRated ★ 5.0
 Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0 Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.0
 Emperor Wang GunRated ★ 4.5 Emperor Wang GunRated ★ 4.5
 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5 Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
 Live Up To Your NameRated ★ 4.0 Live Up To Your NameRated ★ 4.0
 My Father is StrangeRated ★ 4.0 My Father is StrangeRated ★ 4.0
 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5 Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
 Legend of the PatriotsRated ★ 5.0 Legend of the PatriotsRated ★ 5.0
 5th RepublicRated ★ 5.0 5th RepublicRated ★ 5.0
 Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0 Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
 The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 5.0 The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 5.0
 Queen of ReversalsRated ★ 3.5 Queen of ReversalsRated ★ 3.5
 Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0 Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0
 D-DayRated ★ 3.5 D-DayRated ★ 3.5
 Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5 Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
 The Sound of Your HeartRated ★ 4.0 The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
 Five EnoughRated ★ 4.0 Five EnoughRated ★ 4.0
 My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0 My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
 Three DaysRated ★ 3.5 Three DaysRated ★ 3.5
 Incarnation of MoneyRated ★ 4.0 Incarnation of MoneyRated ★ 4.0