Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
4 Legendary WitchesRated ★ 2.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0
I Do, I DoRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 0.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0