Titles you rated
BombshellRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
CircleRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.5
Happy Death Day 2URated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0