Titles you rated
Someone SpecialRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 0.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 2.5
My WayRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0