Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0