Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 2.5