Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.5